September 2011

Nevíte kde je sehnat? :)

28. september 2011 at 11:22 | Alish♥ |  Write..
Zdravím Vás,
mám otázku, našla jsem na weheartit kalhoty, které se mi už dlouho líbí a jela jsem kvůli nim i do Olomouce do Olympie, jenomže jsem je v žádným obchodě neviděla. Brala bych je za každou cenu :D A na internetu je kupovat nechci, mám drobnou postavu a kalhoty si musím vždy vyzkoušet, protože mi každé číslo S sedí jinak ;)

Poraďte prosím ! :))


Juice scans - bss, fashion.

25. september 2011 at 15:07 | Alish♥ |  Fashion♥
Zdravím,
co nevidět budu mít narozeniny, ale většinou dostávám velký dárek už předem :D. Takže letos jsem si vybrala nový telefon Nokii N97 mini. Určitě přidám fotky téhle krásky :). No a když jsem četla jeden časopis, který jsem měla půjčený z knihovny tak jsem narazila na jeden z mých oblíbených filmů, a to Báječný svět shopaholiků s Islou Fisher a právě na tomto časopise jsem vyzkoušela jak úžasně fotí. Na fotkách to není moc poznat, protože moje fotografické umění není moc dobré :D. Předem se omlouvám za zapnutý blesk, který jsem vypla až po nafocení fotek :D. Takže jsem nafotila 3 fotky z filmu BSS a pak pár módních kousků. Na to, že je to časopis Juice z roku 2008, jsou modely přímo úžasné :). Moc se mi líbí a proto jsem nafotila i pár těchto modelů.

style friends.

23. september 2011 at 11:33 | Alish♥ |  pictures

Láska je krásná, dokud žije..♥

20. september 2011 at 19:36 | Alish♥ |  Write..
Hi,
tímto článkem nenarážím na to, že bychom se s "R" rozešli, spíš na to, že jsem čím dál tím víc zamilovanější i po 3 měsících :). Pořád na něj myslím, pořád jsme spolu, pořád jen on, on a on.. Všechno se teď pro mě točí jen kolem něj. Když se dívám na romantické filmy, vždycky si řeknu, že jsem nejštastnější člověk, protože všechno to, co se odehrává ve filmu se mi vlastně odehrává i v mém vlastním životě. Myslím si, že on je ten pravý..V mých 19 letech už vím co chci (téměř) a vím, že chci jen jeho a nic víc. Protože on je můj život ♥


"Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene."


Láska se ptá přátelství: "Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím."


nails,polish,ring.

18. september 2011 at 15:29 | Alish♥ |  pictures

Přemýšlím proč .... :D

14. september 2011 at 18:55 | Alish♥ |  Write..
Zdravím,
moje návštěvnost nějak kolísá. Jako chápu to, protože sem nepřidávám skoro žádné články, poslední dobou vůbec žádné.. Ale třeba to není tím, třeba mám jen nezajímavé články, fakt nevím. Každopádně mě se to líbí jakým stylem vedu blog a vedu ho pro sebe (nejsem sobecká :D).. Teď jdu hrát poker, teda jako učím se to na pokerstars a pak asi ještě ven s "R" na chvíli. Mějte se.. A.
o.8 - boys

13. september 2011 at 11:22 | Alish♥ |  boys
Hi all :)
mám tu další díl lookbookového seriálu, tentokrát s kluky. Holkám se určitě budou líbit,
vybrala jsem ty nejlepší "kousky" :D. Alish*


swimsuit.

11. september 2011 at 14:28 | Alish♥ |  pictures

Žádné změny zatím nechystám :)

9. september 2011 at 18:30 | Alish♥ |  Write..
Hi sweets :))
omlouvám se za dlouhodobou nepřítomnost, ale víte jak, škola začla a kamarádů taky nemám málo. Vůbec mi nevadí, že nemám na PC čas, aspoň si nekazím oči :)) .. Takže co novýho na blogu? Slibuju, že už konečně přidám své úlovky, které jsem nakoupila, nafotím je, a přidám do my shopping. Už to slibuju nějakej ten pátek, ale jak už jsem zmínila, není prostě čas. Dále přidám další fotky holek a kluků z lookbooku, protože jsem dlouho žádnou inspiraci nepřidala. No a fotky a obrázky z mého oblíbeného serveru weheartit a favim taky nebou chybět. Nový design zatím nehodlám měnit, prostě až se okouká :) Teď už jen přidám příběh, který doporučuji přečíst :) a nakonec song, který poslouchám poslední dobou nejčastěji :). Mějte se, Alish ,*


Jednoho dne jistý nevidomý muž seděl na schodech před budovou s kloboukem na nohou a tabulí s nápisem :
"Jsem slepý . Prosím , pomozte mi ."
Šel kolem moudrý člověk a viděl, že slepec má v klobouku jen pár drobných . Sehnul se a přihodil nějaké mince a potom , bez toho aby se zepta l, vzal tabuli a na druhou stranu napsal jinou větu ..
Odpoledne se moudrý muž vracel stejnou cestou a viděl , že slepcův klobouk je plný mincí i bankovek .
Slepec poznal mužův krok a zeptal se, zda to byl on , kdo mu přepsal tabuli a co tam napsal..
Moudrý člověk odpověděl : "Nic , co by nebyla pravda . Jen jsem dal tvým řádkům jinou podobu ." Usmál se a odešel ..
A slepec se nikdy nedozvěděl , že na tabuli stálo : " Je jaro , ale já ho nemohu vidět ."

Proto změň svou strategii , když se věci nedaří a uvidíš , že se všechno obrátí k lepšímu . :)
You can't stop the waves, but you can learn to surf..

2. september 2011 at 12:43 | Alish♥ |  Write..
Zdravím :)
měla bych už konečně nafotit ty věci do rubriky my shopping, ale nějak se mi nechce .. asi to nechám až na příští týden, protože jedeme v neděli ještě do Olympie, takže to pak vezmu všechno naráz :) A neděli už si taky povezeme našeho nového domácího mazlíčka :) Kocourka Cyrilka :D (to jméno dostal proto, protože se narodil na Cyrila a Metoděje ;)).. Fotky budou nebojte :P Teď už utíkám vyvenčit kámošce pejska, bydlí hned naproti "R" takže ho vezmu taky :D..Zatím se mějte, Alish :*


Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz