July 2011

fragrances.

23. july 2011 at 13:15 | Xoxo Alish♥ |  pictures

Entertainment

23. july 2011 at 12:19 | Xoxo Alish♥ |  Entertainment

music x gallery


Alish >♥<

22. july 2011 at 17:56 | Xoxo Alish♥ |  Alish
H A I R.

21. july 2011 at 15:20 | Alish♥ |  Write..
Hi girls :)
potřebovala bych malou radu. Asi už jsem sice rozhodnutá, ale stejně bych potřebovala poradit od holek mého věku, které jsem nikdy neviděla a vím, že budou (jakože budete) mluvit upřímně. Takže, jednoduchá otázka: Líbí se Vám tenhle střih vlasů?? Odpovídejte prosím do komentářů :). Alish.


A tady je to slečna v proužkovaném tričku.o.6 - girls

18. july 2011 at 11:03 | Xoxo Alish♥ |  girls
Hi girls :)
máte se? Zrovna koukám na Sex ve městě. Mohla bych se dívat na jeden díl za druhým, je plný smyslu pro "humor" :D. No, za chvíli si půjdu dát sprchu a pak vařit oběd pro mě a pro "R". Naši jsou na týden pryč takže u mě teď přespává (má to od mamky dovolené :D) a prostě si užíváme prázdniny :). Připravila jsem další sérii fotek, tentokrát dívky, tak doufám, že se Vám budou líbit :). Alish.


H E L L C A T S.

16. july 2011 at 11:44 | Xoxo Alish♥ |  Recommend/Doporučuji
Zdravím,
jsem uplně zničená.. Včera jsme jeli s našima a s "R" na koncert mého bráchy do Šumperka a pak hned na diskotéku v našem městě, kde to mimochodem fakt žilo!! V půl páté jsme si zavolali taxíka a doma jsme byli v 5. No a jak vidíte, už jsem vzhůru :D Nevím, ale nějak se mi nechce spát ;). Dneska asi půjdeme s holkama na lom nebo na koupák, protože je krásný počasí a navíc "R" mi odjel hrát florbal ..
Tento článek patří Hellcats. Je to seriál, ve kterém hraje Ashley Tisdale a Aly Michalka v hlavní roli. Ikdyž mi bude 19, Ashley miluju, ale nepřipadám si jako poblázněná 14-letá slečna, která o ní musí mít design :D. Nic proti těmhle holkám, jen na mě je to moc. No, tady je krátký obsah seriálu, který jsem překopírovala z kinotipu:

"Marti studuje práva na univerzitě Lancer v Memphisu, ale jen díky stipendiu.
Ve chvíli, kdy o něj přijde, je její další studium ohroženo a jí nezbývá nic jiného než získat co nejrychleji jiné. Když zjistí, že i roztleskávačky, které si říkají Hellcats, mají svá stipendia, rozhodne se zkusit stát se jednou z nich, ačkoli je nesnáší. Díky svému neotřelému vystoupení na konkurzu a tomu, že dříve dělala gymnastiku, se jí podaří dostat se do týmu, ale tím její problémy nekončí. Některým roztleskávačkám je trnem v oku a její místo v týmu, a tudíž i stipendium, možná nebude tak jisté, jak čekala. Navíc kvůli škrtům dostane celý tým roztleskávaček nůž na krk - musí se umístit v národním kole, jinak je zruší."

Určitě ho musíte shlédnout, zatím je jen první série, a teď jsem se chtěla dopátrat novinek o tom, jestli bude pokračování, ale nějak nemůžu nic najít. No uvidíme ;)) Alish.
I want this!

13. july 2011 at 19:00 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Našla jsem nějaký fakt skvělý obrázky toho, co se mi děsně líbí, a některé věci z toho asi nikdy mít nebudu ;).. Jen jsem přidám ty obrázky, protože jak už jsem psala v minulém článku, nechce se mi dneska vůbec psát ..Bye ;*

Blackberry se mi prostě jen líbí ;)
Jeden z mých snů. NYC.
AUDI. Nejlépe Q7.. řidičák už bude .. a pak jen našetřit dva miliony :D
Tetování se mi nikdy moc nelíbilo. Ale tohle je něco jiného :P.. Chci ho, ale jen na zápěstí. Líbí se mi taky hvězdička co má na zápěstí Lindsay L.
Pokoj snů? možná.. jen by to chtělo květovanou malbu a schodiště :). Ale to LCDčko je tam boží.. :)
Sice mám uplně stejnou barvu vlasů, ale tenhle střih nikdy mít nebudu.. Nejdokonalejší na světě!! :)

I love them. ♥

13. july 2011 at 12:00 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Hi sweets,
ten nadpis patří mým blogům, které na můj blog chodí a komentují mé články, jste opravdu úžasní :) Doufám jen, že to děláte proto, že se Vám tu líbí a prostě sem rádi chodíte. Jinak by to nemělo smysl mít tento blog ,).
Nějak extra se mi dnes psát nechce, měli jsme jít s kámoškou na koupák, ale není moc hezky a "R" mi sice napsal, že z Prahy přijede už dnes, ale vrátí se až pozdě večer, takže se uvidíme až zítra :(. Takže nic moc nálada. Jinak teda "připravuju" ten článek about new items ;) Snad brzo bude..
Mám Vás ráda :* A.
Next outfits and trands..

11. july 2011 at 11:16 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Hi! :)
včera jsem se s těma článkama nějak rozjela :D první byl zveřejněný hned a druhý a třetí už byl přednastavený. Každopádně děkuju za komentáře :). Opět sedím ve firmě a "pracuju" :D. Dnes je to tu takové volnější, tím líp, hned jsem si v 7 uvařila kávu, chvíli pracovala a teď jsem zase na netu. Odpoledne si musím skočit na poštu a vybrat peníze, protože mám jaksi prázdnou peněženku a navíc musím zaplatit autoškolu. To mi připomíná, že tam musím zavolat a domluvit se na dnešní jízdy. Musím se pochlubit, říkal že mi to jde a že jsem učenlivá, a to jsem byla teprve na třech jízdách ;). "R" mi dnes odjel až do Prahy a už teď se mi stýská :( .. Sice se ve středu nebo ve čtvrtek se vrací, ale pro mě je to dlouhá doba ;)
Těším se až přidám další článek, koupila jsem si totiž přívěšek se sovou. Je nádherný :). Ale teď už přidávám pár outfitů ze stránek weheartit, které prostě letí a holky je umí dokonale sladit :)) Alish♥


a few songs.

11. july 2011 at 9:30 | Xoxo Alish♥ |  music
Přidám sem pár písniček, na kterých teď hodně "ujíždím" :D. Nejsou nějak extra nové, ale poslední dobou poslouchám samé starší písničky. A navíc, ty které sem přidám jsou srdeční záležitost ♥. A miluju je...........

Eddie Stoilow - Frozen


Avril Lavigne - Smile


David Guetta feat. Nicki Minaj and FloRida - Where them girls at


David May - Superstar

Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz