June 2011

I should eat something..

29. june 2011 at 18:05 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Celkem se nudím a už nevím co dělat. R. se mi nějak neozývá a možná vím proč. Včera bylo všechno fajn, ale v jedné minutě se uzavřel uplně do sebe a nemluvil se mnou. Když jsem se ho zeptala co se děje tak mi na to odpověděl, že je unavený.. Ještě aby nebyl když jsem mu včera v 11 hodin odpoledne volala aby přišel k nám a on měl v tu dobu ještě půlnoc :D . A přes smsky jsme se skoro hádali, ikdyž to ani hádka nebyla, prostě jsem z něj nemohla vypáčit co se děje.. No uvidíme.. Jinak si prohlížím obrázky "food" na we♥it a dostávám hlad :D. Musím sem nějaké dát a udělat vám taky trošku chutě :D, nicméně jsou to spíš nezdravé věci, ale ty chutnají nejlíp :// :)o.5 - girls

29. june 2011 at 10:38 | Xoxo Alish♥ |  girls
Zdravím :)
Dneska jsem opět zůstala doma :D. Máme nějaký sportovní den nebo co a jdeme se školou na venkovní koupaliště, můžeme se koupat, ale taky nemusíme, ale stejně, nechce se mi tam, oznámila jsem to mamce a ona: Mě je to jedno :D. Tak fajn, ještě jsem ji poprosila ať mi ve škole vyklidí skříňku, pohodová mamča :D. Jinak zítra vysvědčení. Co budete mít? :)
Přidávám fotky holek z lookbooku, tak si je užijte ,) Alish.


A few looks by me™.

25. june 2011 at 21:00 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Určitě znáte stránky looklet.com. Ráda tam vytvářím různé looky a inspiruji se ostatními. Můžete si vybrat modelku, pozadí, efekt a hlavně můžete vybírat z tisíce kousků oblečení. Aby jste si ale mohli své looky uložit, musíte se zaregistrovat. Pro získávání srdíček dole pod lookem musíte sbírat co nejvíce přátel a sami klikat na srdíčka ostatním. Tady jich pár přidávám ode mě, jen ty nejvydařenější :)Alcohol is bad! :D

25. june 2011 at 12:27 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Hi ! :)
tak jsem to včera na té oslavě dooost přehnala :D bylo to tam super, hudba, alkohol, bazén.. Miluju oslavy narozenin :D.. Dala bych si to klidně ještě jednou, ale až mi bude trošku lépe. Navíc musím žít s představou, že se dneska pokračuje :D vždycky je to tu tak na dva dny a dnes to pokračuje na velkém hřišti, je tam nějaké výročí hasičů, karneval a pak revival Kabátů :D. Bude to sranda, a alkohol opět potečee :D. Mám moc dobrou náladu, těším se, navíc jsem se usmířila s jednou, teď už kámoškou, a seznámila jsem se s hodně lidma :) NO, půjdu si udělat nějaký oběd, osprchovat se, hlavně uklidit ten vysloveně bordel co jsem tu včera udělala a umýt nádobí ať se pak R. nelekne až přijde :D. Celý víkend jsou naši pryč takže luxus ;* Zatím se mějte.
About MUSIC and more..

23. june 2011 at 20:20 | Xoxo Alish♥ |  music
Tak jsem tu zas :D
Tohle už se dlouho nestane abych psala více článku za den .. Nevím proč ale většinou mám náladu jen na jeden. Dneska se mi ale chce. Odpoledne jsem psala jen actuals s pár fotkama z weheartit a teď chci přidat pár písniček od skupiny LMFAO a pár dalších skupin se super videoklipy. Plus zase nějaké fotky :) Uživejte si mé letní songy :P
Čááo :))

LMFAO - Yes


LMFAO - La La La


Coco Fay - Not the same


The Underdog Project - Summer Jam


Dj Antoine vs Timati feat. Kalenna - Welcome to St. Tropez


Fefe Dobson - Stuttering

Food, relax and L O V E ! ♥

23. june 2011 at 16:22 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Zdravím Vás :)
konečně zítra pátek, nemůžu se dočkat, kamarád slaví narozky (18) takže to bude velká akce :)) Dneska ale odpočívám. Přijela jsem v půl 3 domů, samozřejmě jsme se s R. zasekli na autobusáku (nikdy se nám od sebe nechce :D,prý funguje magnet :D ) a domů jsem přišla asi kolem čtvrt na 4.. Hned mi volala mamka že mám umýt nádobí a bylo po náladě :D .. No a teď si užívám volna, konečně se nemusím učit! :) Pořád se díváme na filmy nebo jsme na počítačích.. Vidím to tak, že zase k večeru půjdeme s R. na procházku..jsem totálně zamilovaná! :D..
Poslední dobou mám nějak moc chuť k jídlu a ještě k tomu mám příznaky bulimie.. Vím, že ale nic takového nemám, ale jsem celiak, takže mi asi akorát párkrát něco nesedlo a šlo to ven.. Pořád bych jedla jedla jedla, ale pořád vážím 50 kg i s postelí :D..
No nic, jdu zkouknout nějaký seriál, asi HIMYM nebo Hellcats :)) a ještě oběhnu ty moje skvělé blogy :)
Zatím pá :*


Preview: A few trands.

19. june 2011 at 13:47 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Hey girls,
tento článek bude spíš zajímat holky, protože se jedná o módní trendy. Dám sem pár fotek s trendy, které teď prostě letí ;) Teď se půjdu učit tu ekonomiku, ze které v pondělí píšeme a potom konečně pokoj!! :))
Zatím se mějte krásky :*

UGGčka pořád letí :P A úžasný návrhář Jimmy Choo navrhl fakt jedny krásné :)

Peříčkové naušnice, líbí se mi jak černé tak bílé :)

Podle mě nikdy nevyjdou z módy ,)

Surfing ♥

17. june 2011 at 11:13 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Hi all :)
Dneska jsem nešla do školy, je tam zbytečné chodit, když máme dnes samé počítače a takové ty předměty, které skoro nic neznamenají (tělocvik apod.). Takže jsem vstávala v 7, oblíkla si tepláky, tričko bez rukávů, mikinu, své oblíbené reeboky, vzala jsem si sluchátka a šla si zaběhat. Každý den běhám tak hodinku takže jsem byla v 8 doma. Dala jsem si vanu a ted piju kávu a koukám na Hellcats :) Za chvilku si asi půjdu číst, nebo se něco učit, protože v pondělí píšu důležitý test z ekonomiky a musím dostat aspoň 2. Dneska se mi vrací R. takže večer akce a pak spaní u nás :* nehorázně se těším :D.
Objevila jsem sport, který může být opravdu úžasný. Ne že bych ho neznala, ale začala jsem se o něj zajímat teprve nedávno. A znají ho všichni, je to surfing :). Dokázala bych se na tom prkně představit a myslím, že to musí být zábava a super sport. Bavilo by mě to. Takže až se budu někdy rozhodovat kam na dovču, tak to budou určitě pláže s vysokými vlnami :). Mě by vyhovovala taková Hawai :P[16. 6. 2011]

16. june 2011 at 16:53 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Hi girls :)
Dlouho jsem tu nebyla, I'm in love ♥ exactly..
Chodíme ven, užíváme si společný čas a je to kráásné :) Nemám na počítač ani pomyšlení, ale dnes jel na šk. výlet, takže se dnes neuvidíme, až zítra.. Měla bych se jít učit daňovou soustavu, ale to až k večeru, teď bych chtěla chvíli odpočívat ;). Ve škole je to náročné, dneska dvě písemky, z obou za 1, třikrát zkoušení kvůli uzavírání známek a doma moc a moc učení .. naštěstí doma nikdo není, mamka jela s přítelem do Prahy takže dům mám celý pro sebe a mám hlavně klid. Co se týče článků, nebude to moc slavné. Blíží se prázdniny a já chci být prostě venku a né sedět doma u počítače, a jestli to někdo nechápe je mi to jedno, je to jen blog a na ostatní blogy chodit normálně budu, když se mi bude chtít :).. Tak to je něco k dnešku, doufám, že mě brzo napadne nějaký motivační článek .. See ya ;) A.

o.5 - boys

11. june 2011 at 12:40 | Xoxo Alish♥ |  boys
Hey guys :)
Mám pro Vás další díl tohoto "lookbookového seriálu" a tentokrát jsem vybrala 10 uuchvatných kluků :). Nebudu se dnes nějak extra rozepisovat, mám dost práce, ale prostě jsem potřebovala napsat nějaký článek. Xoxo Alish ,)

Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz