May 2011

Actuals about strawberries x))

29. may 2011 at 20:40 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Takže šlo dnes všechno podle plánu a jsem nejvíc šťastná :). Koukám se na superstar a udělala jsem si jahody s cukrem (photo below :D).
Sice jsem dnes moc nedala tomu učení, a doufám, že to tak zítra nebude podle toho vypadat :D.
Tohle je takový článek jen o actuals takže přidam pár fotek a budu se věnovat superstar x)) Good night ;*
Summer colors nail polishes.

29. may 2011 at 17:33 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Hi girls :)
včera jsem domů přišla kolem půl 2 ráno, užila jsem si s R. příjemný večer :) a dneska jsem kvůli tomu vstávala v půl 12, dala si kafe, sprchu a teď se budu chvíli učit. Ikdyž je tak krásně:( bohužel je ale konec školního roku a zkoušení a písemek přibývá takže mi ani nic jiného nezbývá .. naštěstí se k večeru staví kamarádi s R. a půjdem si užít poslední den víkendu. Teď jsem projížděla internet a koukala se na letní odstíny laků na nehty, a zalíbili se mi 3. Jsou to barvy Lila, gold se třpytkami a růžová až fialková.
Možná že dnes ještě nějaká příspěvek napíšu :) Bye ;*
A takhle vypadá lila polish při "práci" ,)


My TOP movies ♥..

27. may 2011 at 21:53 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Teď mě ještě napadlo napsat článek o mých nejoblíbenějších filmech. Na akci letím za 45 min, a jsem už nachystaná, takže času dost :).. Zrovna obíhám affs a koukám na jejich fajn články, někde si počtu, někde koukám na papparazzi fotky.. ale je to pestré, každý blog je něčím zajímavý :) Tento článek tedy věnuji filmům, a postupem času napíšu článek o mých top seriálech :)
Takže myslím, že jdu rovnou na věc.

1. Miluju horory, jsou prostě na prvním místě a jedním z nich je SAW. Všechny díly totálně zbožňuju :D. Je to perfektně vymyšlené, a nebojím se u toho :D (jeden z mála hororů).


2. Miluju Sarah Jessicu Parker. A proto tu patří Sex ve městě 1 i 2 :)


Ashley T. etc..

27. may 2011 at 19:02 | Xoxo Alish♥ |  Recommend/Doporučuji
Zdravím,
docela se nudím, protože celý den prší, a já koukám na jeden film za druhým. Odpoledne se sice stavili kamarádi, tak jsme si dali kafe a pokecali. A v 8 půjdem na akci, ale teď se opravdu nudím a zrovna jsem našla fotky Ashley Tisdale jak nafotila nový photoshoot. Nepřidám sem všechny fotky, pouze ty, které se mi líbí :). Přesněji je photoshoot pro magazín Hardly na květen. Fotky jsou černobílé a to podle mě dodává Ashley na stáří. Jinak je na nich samozřejmě moc krásná :) .. minochodem, když mám čas, koukám na Hellcats. Fanynky Ashley tento seriál o roztleskávačkách určitě znají, ale kdo ne, doporučuji všem, co mají tuhle herečku rádi. Přidávám odkaz na seriál s titulkami online a recenzí. (http://serialy.kinotip.cz/online-serialy/hellcats/)
Xoxo Alish♥


Outfits by me (just like me) ..

24. may 2011 at 16:25 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Hey guys :D :)
Včera jsem měla moc učení (ekonomika a čeština..) celkem asi 5 papírů nazpaměť k naučení, takže jsem neměla na notebook a internet ani pomyšlení ;) máme sice volnější dny ve škole, ale pořád se máme co učit :) je opět tak krásně, takže jen čekám na kamaráda a půjdem se asi projít na lom, kde se včera už kámoši koupali :)
Nechce se mi nějak moc psát takže to dnes zkrátím :D
Na weheartit jsem našla pár outfitů, které se mi líbí a chtěla bych je tu s váma sdílet. Takže pište komentáře, které se vám nejvíce líbí :) Xoxo
My new fashion type // big rings ♥

22. may 2011 at 10:32 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Good morning all :)
Včera byl opravdu náročný den, byli jsme v té Mohelnici na truck trialu a bylo to skvělé. Po pár hodinách mě ale začal bolet můj kotník, který mám už asi měsíc naražený z kola, to je dlouhý příběh :D.. Zvládla jsem to ale i tak, a jsem ráda, že jsem tam jeli. Dneska mám v plánu se projet s kamarádem někam na kole a pak se vrhnu na učení.. :(
Jinak si nevšímejte mých nastavovacích časů, nevím proč se mi článek publikoval dnes o čtvrt na 1 v noci :D..
Mým dalším módním typem jsou velké prstýnky, například s různými zvířátky nebo květinami :)
Xoxo Alish'Tally weijl' has a new summer collection.

20. may 2011 at 10:05 | Xoxo Alish♥ |  Fashion♥
Hi all:)
Dneska poslední den na praxi a předemnou nabitý program :). Dneska má přijít kamarád k nám (na rande:D), potom společně půjdeme za kámoškou na náměstí, protože přijede z intru tak pokecáme a o půl 6 mi jede autobus za mým nejlepší kamarádem :). Doufám, že to bude úžasný den, nic se nepokazí a užijeme si ho :). V sobotu jedeme s mým "kamarádem" z rande do Mohelnice na Truck Trial (Kamiony tam jezdí různé trasy a je to fakt zajímavý, baví mě to tam:)) Snad vyjde počasí a všechno kolem .. No a v neděli mě čeká učení.. :/ hlavně ekonomika a čeština..
Takže článek měl být zaměřený na módní značku Tally weijl a její novou letní koleci, určitě se vám budou fotky líbit :)
Xoxo Alish :)

Free day ! :)

19. may 2011 at 11:03 | Xoxo Alish♥ |  Write..
Zdravím slečny :)
Dneska je tak nádherně, je pohodový den, nemám praxi, protože jsem včera pracovala od 7 do 7. 12 hodin je celkem dost a předepsaných máme 7 :D. Aspoň si užiji den volna. Vstávala jsem v 9, udělala si kávu a džus a k tomu jsem měla od mámy přichystaný puding :). Včera jsem stihla jít o polední pauze do knihovny, vyzvednout si knížky na povinnou četbu. A našla jsem 3: Bajky od La Fontaina a Krylova + Romeo a Julie. Už je myslím na čase začít něco do té školy dělat, sice jsem ve třeťáku, ale ve čtvrťáku už nebude moc času (plesy, autoškola, seminární práce a hlavně ta maturita..) V úterý jsem si udělala první maturitní otázku do češtiny a myslím, že to vypadá slibně :) Právě se dívám na Gossip girl, potom bych zkusila nějaké letní outfity a pak se dám konečně do čtení těch knížek ..
Chystám článek o Tally weijl tak se těšte na úchvatné fotky z letní kolekce :)
Bye :P

Summer songs ♥

18. may 2011 at 21:49 | Xoxo Alish♥ |  music
Hi sweets :*
Dneska mám dobrou náladu :) dostala jsem chuť na nějaké letní "pecky" a to mě dostalo do nálady ,) sice mě nějak bolí žaludek, ale snad to brzo přejde, beztak to mám zase ze snídaně, ikdyž dnes jsem měla čokoládové muffiny :) No nevím..Pořád ale nejde blog.cz (obrázky) a ikdyž videa jdou, mám přednastavené články popořadě, takže to ted nebudu míchat a pěkně tento článek zařadím za ostatní.. :)
Alish :)


Tim Berg- Seek Bromance


Alex Gaudino- I'm in love


Rihanna feat. David Guetta- Who's that chick?


Jennifer Lopez feat. Pitbull - On the floor


Jessie J feat. B.O.B. - Price tag

Katy Perry - Firework

Lady Gaga - Judas

And a lot of more ,)..................

o.4 -girls

17. may 2011 at 15:24 | Xoxo Alish♥ |  girls
V minulém článku jsem slíbila další pokračovaní "lookbookového seriálu". Tento článek je ale přednastavený, protože má blog.cz poruchu a přijde mi zbytečné publikovat nějaký článek s obrázkama.
A protože se mi chce, tak toho musím využít a psát .. no psát ne, spíš vytvářet článek :) Tady jsou fotky, xoxo..

Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz