Styl Tomorrowland - (romantika pro městský život!)

25. august 2009 at 22:49 | LaDy_aLiShA ♥
Styl Tomorrowland symbolizuje jemnost a kompaktnost. Typické jsou pro něj dekorativní úpravy outfitů, a to nejčastěji v kontrastních barvách nebo pomocí netradičních doplňků. Ústředním motivem tohoto stylu je důraz kladený na horní část outfitu. Pro ženy jsou typické nařasené halenky nebo vrstvené blůzky, pro muže pak rozevláté, pohodlné košile. Hlavním materiálem je hedvábí, které působí dojmem elegance a luxusu.

Tomorrowland pro ženy
Styl Tomorrowland je hravý a nabízí spoustu možností kombinací. Pro ženy je charakteristický několika hlavními prvky. Patří mezi ně například krátké, barevné bundy, volánovitá bolera, sportovní kabátky na zip, zvýšený pas, sukně podobné spodničkám, plisované sukně, uvolněné oblečení s výraznými, barevnými potisky, volné svetříky s výšivkami jarních motivů.

Tomorrowland pro muže

Typickými prvky stylu Tomorrowland pro muže jsou například zkrácené bundy, které se stávají stále oblíbenějšími. Tomorrowland si oblíbí také muži, kteří milují rozevláté košile se vzory a potisky, kterým nechybí netradiční design límečku. Hlavním prvkem jsou také úzké džíny, volány na rukávech nebo hrudníku, košile s nabíranými rukávy, tričko navrstvené přes košili nebo svetr. Důležité jsou také slaměné klobouky nebo kravaty s nařasením. Ostatně, prohlédněte si fotografie, které skvěle a výstižně charakterizují tento oblíbený styl.

zdroj: modnisvet
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mata Mata | Web | 12. october 2009 at 22:18 | React

mas totu uzasne

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz