Styl Powerfull ♥

25. august 2009 at 22:47 | LaDy_aLiShA ♥

Powerfull a barvy

Pro každý styl jsou charakteristické určité barvy. Ani styl Powerfull není výjimkou. A protože je výstřední, extravagantní a dynamický, jsou pro něj typické jasné a odvážné odstíny barev. Mezi nejčastější a také nejlépe zvolené barvy patří zelená, fuchsiová, stříbřitá, zlatavá, černá nebo žlutá, nejlépe s přízvukem světelných efektů. Co si pod tím představit? Zkrátka barvy v takových odstínech, které mohou lámat sluneční paprsky. Kromě stříbřité a zlatavé jsou skvělou volbou také skládané materiály, poloprůhledné oblečení nebo různé třpytky a třásně.

Styl Powerfull - které látky jsou pro něj typické?

Kromě poloprůhledných látek je typickou tkaninou pohodlná bavlna, ve které se zároveň budete cítit velmi komfortně. Pro powerfull je typický také polyester, kůže nebo voskovaný kepr, lesklé silonky, samet nebo vlna.

Styl Powerfull pro ženy

I tento styl s sebou přináší patrné rozdíly mezi dámskou a pánskou módou. Pro ženy jsou typické krátké bundy, zkroucené, šikmé rukávy, vysoký pas, kapuce, svetříky či halenky na zips, úzké džíny, balonové i těsné sukně, barevně kontrastní trika, otvory v ramenou rukávů, tuniky, efektní látky, lemování a třásně.

Styl Powerfull pro muže

Typickými mužskými prvky, které náleží k tomuto stylu, jsou bezpochyby větrovky, bundy s mnoha kapsami, volné, pohodlné bermudy, sexy úzké košile, manžety, hedvábné svetry a saténové oblečení či doplňky. Nedílnou součástí jsou také zdobné opasky, kožené kabely, manžetové knoflíčky, oblečení doplněné o kožené prvky. Pro ženy pak barevné stuhy do vlasů, sandály bez podpatků nebo gladiátorky či tenisky, pohodlné doplňky spojené s extravagantními prvky.

zdroj: modnisvet
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz