Módní horoskop 2oo9 !! O_o

25. august 2009 at 22:40 | LaDy_aLiShA ♥

Beran (Aries), 21. 3. - 20. 4.

Milí berani, rok 2009 s sebou přinese spoustu nových a neočekávaných změn. Protože již dlouho dobu bojujete o lepší pozici v práci, začátkem nového roku se situace naprosto vyjasní. Konečně si budete moci dovolit drahé a luxusní oblečení nebo šperky, které vás ve vitrínách butiků jsou schopny zastavit i na dlouhé minuty. Už nemusíte jen snít, ale můžete své sny konečně zrealizovat. Na příští rok si zaveďte "módní deníček", do kterého si napíšete seznam všech svých tajných módních přání, která se vám do puntíku splní. A nemusíte být vůbec skromní. V novém roce se budete cítit nejlépe v rodinném kruhu, ale najdete také skvělý kolektiv v práci, který vás vždy podrží. Užívejte si šťastných chvil a mnoha splnitelných možností, které již pomalu, ale jistě, klepou na dveře.

Býk (Taurus), 21. 4 - 21. 5.

Býci, letošní rok bude ve znamení módy, kterou tolik milujete. V lednu se budete teprve rozkoukávat, v únoru dostanete svou životní šanci! Možná vám nejspíš někdo nabídne práci v oblasti módního průmyslu, která by vás velmi bavila. Jestli proniknete do světa modelingu nebo velké módní značky, už záleží pouze na vás. Všechno, do čeho se pustíte, vám půjde pěkně od ruky. Rok 2009 bude protkán zážitky, na které budete rádi vzpomínat do konce života. Čeká vás také slavností chvíle, o které už jste ani nedoufali, že se opravdu může stát. V letošním roce budete závislí na rodině a vašich blízkých, kteří vám vždy ochotně podají pomocnou ruku, budete-li ji potřebovat. Buďte obezřetní na vaše zdraví, které máte jen jedno - vyléčte se konečně z potíží, které vás dříve trápily a trápí.

Blíženci (Gemini), 22. 5. - 21. 6.

Drazí blíženci, milujete módu a rádi byste pronikli hlouběji do módního světa. V roce 2009 vám v tom nikdo a nic nezabrání. Záleží na vašem vlastním uvážení, houževnatosti a průbojnosti, kam až budete schopni dojít. Každopádně je před vámi ještě dlouhá cesta, která se však mílovými kroky stále více krátí. Finanční stránka se v tomto roce markantně vylepší, vaše bankovní konto obohatí jednorázová finanční suma, která bude nemalá. V osobním životě se pomalu začíná vyjasňovat, avšak stále ještě nedosáhnete svého cíle. Přestanete si však dělat starosti s resty, které vás již dlouhou dobu trápí. Zkrátka v letošním roce dokončíte to, co jste v minulých letech začali. Budete se držet hesla, že "účel světí prostředky".

Rak (Cancer), 22. 6 - 22.7.

Raci, v roce 2009 dosáhne vaše míra spokojenosti svého maxima. Bude se vám dobře dařit v mnoha oblastech, pracovního a osobního života nevyjímaje. Koncem května přijde zlomový okamžik, který bude hrát velkou úlohu ve vašem budoucím životě. Přemýšlíte prakticky, a to je dobře, bude se vám to ještě hodit. V novém roce se více začněte věnovat sami sobě, a to především své fyzické a psychické pohodě. Abyste předešli zbytečným problémům, měli byste pravidelně cvičit a dodržovat zásady zdravé stravy. Ze skříně vytáhnete starší modely a opět se do nich bez problémů vejdete. Také pitný režim je pro vaše znamení zvěrokruhu velmi důležitý. Nikdy se nezanedbávejte a vždy dejte na sebemenší varování, které vaše fyzická stránka projeví. V roce 2009 se stáváte dítětem štěstěny, tak si tento dárek pořádně užijte!

Lev (Leo), 23. 7 - 22. 8.

Milí lvi, v roce 2009 si dopřejte trochu více pohody a vyvarujte se zbytečného přetěžování organismu. Pokud to dodržíte, budete se ve svém těle cítit skutečně skvěle. Čekají vás nové zážitky, které prožijete se svým milovaným protějškem. Pokud se chystáte vdát, udělejte to. Rok 2009 je pro vás šťastným číslem a nemusíte mít obavy z případných neúspěchů. V novém roce se také pokuste splnit všechna předsevzetí, která jste si vzali do hlavy, máte velkou příležitost k úspěchu! Vaší cestu k úspěchu vám usnadní správný image. Proto neignorujte módu a sledujte módní trendy. Nejdůležitější však je, abyste si udělali jasno ve svém vlastním módním stylu - letos jej určitě objevíte. Omezte některé své záporné vlastnosti, které vás často "brzdí" v postupu vpřed - vyvarujte se například přílišné výbušnosti a nebuďte natolik sebekritičtí. Ti, kteří půjdou do nových výzev s vervou, se budou smát poslední a prožijí velmi spokojený rok plný skvělých zážitků, spokojenosti a poznání.

Panna (Virgo), 24. 8. - 23. 9.

Milé panny, rok 2009 pro vás bude především ve znamení romantiky. A tomu uzpůsobte i svůj šatník. Vsaďte na pastelové barvy a nebojte se ani zářivě růžové, která bude letos dobývat šatníky. Čeká vás dlouho očekávaná změna, do života vám vstoupí "ten pravý", který vám bude schopen snést i modré z nebe. Budete také uvažovat o radikálním kroku, který ovlivní celý váš budoucí život. Možná vás konečně čeká svatba a vy si tak splníte svůj sen. Můžete se tak oddávat slastnému plánování budoucího života s někým, kdo si vás opravdu zaslouží. Někdo z vašich blízkých vás zhýčká " předsvatebním" darem v podobě luxusních svatebních šatů, ve kterých budete vypadat jako princezna z pohádky. V práci budete mít možnost se seznámit s osobou, která vám otevře další dveře do slibné kariéry. V roce 2009 budete odkázána na své srdce a pocity, které vás dovedou na tu správnou cestu. Slibný začátek budoucnosti vám nezkazí ani závistivci, kteří mají ke spokojenému životu pouze našlápnuto.

Váhy (Libra), 23. 9. - 23. 10.

Váhy, jak už je u vašeho znamení zvykem, dostane se vám několik příležitostí, nad kterými budete váhat. Rok 2009 je však silným a energickým číslem, které vám dodá potřebou sílu do života. Když si nebudete vědět rady, zkuste si zkrátka hodit mincí, která rozhodne za vás, a za tím si pak naplno jděte. Zbavíte se tendence snášet kritické připomínky ze strany druhých, které mnohdy ani nejsou oprávněné. Zaměříte se více na svůj vzhled, který bude zásadní především, co se týká pracovního úspěchu. Pečujte o sebe jako v bavlnce a dopřejte si to, co se vám líbí. Konečně přestanete obcházet výlohy se skvělou módou, kterou byste chtěli mít doma. Zkrátka to, co vám padne do oka, si pořídíte. Věřte, že investice do módy a zejména do kvalitního oblečení se vyplatí. Začnete konečně odměňovat sami sebe, a to je velmi důležité, protože si to na sto procent zasloužíte!

Štír (Scorpio), 24. 10. - 22. 11.

Štíři, novoroční předsevzetí, které jste si vzali na bedra, vás budou v lednu trochu tížit a bránit vám v rozletu. Každopádně se vám nakonec podaří uskutečnit to, co jste si vzali do hlavy. V letošním roce si dejte pozor na vaši tělesnou schránku, která je trochu křehčí, než obvykle. Nepřeceňujte příliš své síly, abyste nakonec všechno zvládli tak, jak plánujete. Začněte cvičit a zušlechťujte své tělo. Jen nové oblečení vám nepomůže. Chce to zapracovat na celkovém vzhledu postavy. Skvělé příležitosti se vám dostane v osobním životě. Pokud nevěříte, že existují znamení, které vás mohou přivést ke spokojenému a šťastnému životu, uvěříte. Potkáte osobu, která vám od základů změní život. Buďte rádi, změní vám ho jen k lepšímu. V práci využijte skvělých organizačních schopností, které vám byly dány do vínku. Zaměřte se vždy na jeden úkol a postupujte strategicky a popořadě. Pak se vám v pracovním životě bude dařit opravdu skvěle.

Střelec (Sagittarius), 23. 11 - 21. 12.

Vážení střelci, v letošním roce vás čekají velká a vleklá rozhodnutí. Nicméně nemusíte mít strach z toho, že byste se pro něco rozhodli špatně, právě naopak. Váháte nad plastickou operací - nebojte se, letos se rozhodnete správně? Směle také nakupujte oblečení, boty i módní doplňky. Letos budete mít šťastnou ruku při výběru. Své city nedržte pod pokličkou, ale snažte se je dát co nejvíce najevo - uvidíte, že vaši blízcí tuto snahu ocení. Nakonec budete mnohem spokojenější a nebudete skrývat žádná tajemství, kterými mnoho lidí okolo vás odrazujete. V tomto roce se dostanete do situace, kdy si řeknete, že jste skutečně spokojení. Nebude to však vlivem hvězd ani bůhví čeho nadpřirozeného, ale pouze vámi, vašimi schopnostmi a trpělivostí. Máte možnost získat takové postavení, které se vám nyní jeví jako váš životní cíl. Mějte proto pro tuto situaci již předem připraven vhodný šatník. Jste vtipní a spravedliví, oplýváte velkorysostí - tyto vlastnosti vám otevřou bránu k novým vztahům, které se pro vás stanou velmi důležité.

Kozoroh (Capricorn), 22. 12 - 20. 1.

Milí kozorozi, v novém roce si konečně přestanete stěžovat na rodinný rozpočet. A navíc si budete moci dovolit investovat i do svého vzhledu a šatníku. Pokud budete uvážliví a vyvarujete se velkým bankovním půjčkám, pak si nebudete mít na co stěžovat, právě naopak. Láká vás možnost vyrazit pryč, zkrátka odcestovat, třeba do zahraničí. Pokud si to skutečně přejete, udělejte to. Tímto zásadním krokem se vám dostane možnost, kterou využijete pro vás pracovní úspěch. Dejte si však pozor na své zdraví, které je přece jen nejdůležitější ze všeho. Dopřávejte si pravidelnou relaxaci, kupte si třeba permanentku na masáže nebo na plavání. Hlídejte si správné oblečení, abyste se nenastydli. Trocha pravidelného sportu udělá dobře nejen vaší psychice, ale také tělu. Ke sportu vám dodá chuť kvalitní sportovní oblečení a obuv. Koncem roku dostanete nabídku na bezplatné studium - využijte ji, protože znalosti, které se vám dostanou, ještě mnohokrát zužitkujete. Věřte také svým instinktům, které, jak dobře víte, vás nikdy nenechají na holičkách.

Vodnář (Aquarius), 21. 1. - 20. 2.

Vážení vodnáři, v roce 2009 zavládne skvělá atmosféra ve vašem osobním životě. Užívejte si s přáteli a s rodinou a přestaňte tolik myslet na práci, která vám nikam neuteče. Dopřejete si mnohem více dovolené, než tomu bylo v minulých letech. Pro tuto příležitost si včas pořiďte nový volnočasový šatník a vhodnou sportovní obuv. A když už, tak už. Vyrazíte třeba rovnou za exotikou, kde si budete maximálně užívat. Na své cesty si nezapomeňte "přibalit" své oblíbené módní kousky, které vám dodávají to pravé kouzlo vaší osobnosti. Svůj šatník obohaťte pak také o nové netradiční kousky z vašich cest. Skvěle se vám bude dařit také po finanční stránce, nebudete muset sahat příliš hluboko do kapsy, abyste si mohli splnit vaše sny. Ostatní vám zkrátka mohou jen tiše závidět. Obezřetní buďte pouze v oblasti adrenalinových sportů, které sice máte v oblibě, ale nedokážete odhadnout jejich skutečnou nebezpečnost. Místo skoku z padáku dejte přednost nějakému kulturnímu vyžití, které vám sice nepřinese adrenalin, ale nová poznání.

Ryby (Pisces), 21. 2. - 20. 3.

Milé ryby, rok 2009 dostanete možnost se konečně opravdu realizovat a to i v oblasti módy, kde dostanete odvahu se konečně pořádně odvázat. Letos přestanete jen tak "proplouvat" životem, namísto toho dostanete druhou mízu, a to hlavně v pracovní oblasti! Vaše vysněná pracovní pozice je vám nadosah, což ostatně brzy zjistíte. Naskytne se vám také možnost cestování, kterou vřele uvítáte. Jen dejte pozor na to, abyste neztratili své nejbližší, protože nebudete mít příliš možností být s nimi v kontaktu. Kupte jim vždy nějaký hezký dárek - letos budete mít šťastnou ruku při výběru módních doplňků pro vaše blízké. Ocení vaši štědrost i váš vkus. V letošním roce si budete užívat, a to po všech stránkách. Začne se dařit nejen vašemu bankovnímu kontu, ale čekejte rovněž rozrůstání hmotného majetku. V roce 2009 před vámi nestojí žádná zásadní rozhodnutí, která by mohla něco "pokazit" nebo vás udělat nespokojenými. Připravte se také na učení, možná jazykový nebo počítačový kurz, které vám otevře nové dveře a posune o krok dál.

zdroj: modnisvet
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz