Letní nezbytnost → Sluneční brýle

24. august 2009 at 22:30 | LaDy_aLiShA ♥

Sluneční brýle Mango

Módní a cenově dostupné sluneční brýle můžete vybírat například v online obchodě značkové společnosti Mango. Pořídit si tak zde můžete brýle různých tvarů, obrouček i barev.
Jestliže máty rády sluneční brýle, které mají okrouhlý a větší tvar sklíček, můžete se tak nechat inspirovat slunečními brýlemi Mango se sklíčky i nožičkami zbarvenými do hněda a jemnými metalickými obroučkami.
Pokud milujete barvy, nebojte se Vaše oblečení zkombinovat i s barvou Vašich slunečních brýlí. Třeba právě Vás zaujmou sluneční brýle tohoto, dnes velice moderního, tvaru s obroučkami a nožičkami v typické letní, tyrkysové, barvě nebo brýle se většími sklíčky v růžovo-fialkového odstínu a výraznými obroučkami i nožičkami.
Velice elegantně budete vypadat ve stylových brýlích kulatého tvaru v černé barvě a černými obroučkami posypané malými barevnými kamínky.
Módní společnost Mango, jak sami vidíte, Vám nabízí sluneční brýle různých typů, a díky široké nabídce si zajisté budete mít z čeho vybírat.
Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009 (www.luxurymag.cz)

Sluneční brýle Oakley

Pokud chcete vlastnit opravdu kvalitní sluneční brýle, neváhejte se podívat na výběr značky Oakley, které budou perfektně chránit Váš zrak nejen v létě, ale i po celý rok.
Zajímavým modelem této značky jsou sluneční brýle žlutohnědé barvy s žíhanými obroučkami i nožičkami.
Příznivcům sportovnějších typů by se mohly líbit chromované sluneční brýle v šedé barvě či další brýle ve vínové barvě a vzorovanými nožičkami.
I když se tyto sluneční brýle pohybují ve vyšší cenové kategorii, neměli byste váhat a jedny kvalitní brýle si opravdu pořídit. Brýle Oakley jsou totiž velmi odolné a díky pružnému a dobrému materiálu vydrží i nějaký ten pád.
Vždy si ještě přece i těmto dražším modelům můžete pořídit i módní sluneční brýle, které využijete při běžných příležitostech.
Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009 (www.luxurymag.cz)

Sluneční brýle Prada

Módní a luxusní kolekci slunečních brýlí Vám přináší i módní italská společnost Prada. I ta Vám přináší všelijaké modely slunečních brýlí, mezi něž patří například dnes tolik moderní tzv. "Topgunky". A tak déle nenechávejte viset ve skříni vaše sportovní sako, na nos nasaďte Vaše nové Topgunky a smělě můžete vyrazit. Společnost Prada Vám je nabízí jak v šedo-černé, tak i hnědé barvě.
Vybraně budete působit v Prada přepychových brýlích s většími skly, která jsou postranně maličko, ale elegantně zúžené. I tento model si můžete vybrat ve vícero barvách. Od bíle, přes růžovou až po tmavě černé.
Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009 (www.luxurymag.cz)

Sluneční brýle Louis Vuitton

Široký výběr luxusních slunečních brýlí Vám nabídne i francouzská módní společnost Louis Vuitton. Sami se můžete přesvědčit, že nevyrábí pouze nádherné kabelky, ale i stylové sluneční brýle.
Zlákat se tak můžete nechat slunečními brýlemi hranatého tvaru s nožičkami v tygřím motivu, ve kterých budete působit naprosto elegantně, dále černo-hnědým modelem brýlí, na jejichž nožičkách a obroučkách se nachází znaky typické pro Louis Vuitton, či většími slunečními brýlemi ve zlatavé barvě.
Mezi kolekcemi Louis Vuitton si ale mohou bez problémů vybrat sluneční brýle i sportovkyně, a to například tyto v kombinaci černé barvy a neonově zelených částí a nápisu po straně.
Nezbytný doplňek nejen na léto / Dámské sluneční brýle 2009 (www.luxurymag.cz)

zdroj: luxurymag.cz


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz