Jarní šaty od Victorie Beckham =)

25. august 2009 at 22:45 | LaDy_aLiShA ♥
Ve své aktuální kolekci pro jaro a léto 2009 vám Victoria Beckham přináší pouzdrové šaty, které bude prodávat a nabízet výhradně jen několik velkých maloobchodníků. Její jméno zaručuje kvalitu šatů, ale vzhledem k vysoké ceně, která se má pohybovat od 1500 do 3600 dolarů, nebudou možná patřit mezi nejžádanější mezi méně solventnou populací. Ale Victoria nechce, aby se její šaty staly konzumním artiklem - každý nákup jejich šatů má být pro zákaznici svátkem.
Všechny modely šatů jsou šité na Victoriinu štíhlou postavu. Jejich délka pod kolena, speciální švy podél boků a korzetové provedení vršků protahují siluetu těla a celkově ji ještě víc zeštíhlují.

Zjemňují je typicky ženské detaily jako např. úzké vázačky, jemné sámky, šifónové vsadky, grogrénová odnímatelná stuha v pase, průstřih v dekoltu a vyšívání. Šaty jsou velmi úzké a proto jsou opatřeny zipem, aby se daly obléct bez toho, že si poničíte make-up nebo rozcucháte účes.

Módní kritici si všimli jisté podobnosti těchto šatů se šaty od Rollanda Moureta nebo Dolce & Gabbana. Victoria Beckham však jakoukoli inspiraci popírá.

zdroj: modnisvet
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz