Tipy na krásné nehty

19. july 2009 at 20:52 | LaDy_aLiShA ♥

Chcete krásné nehty?

Nejednu ženu trápí lámavost a třepení nehtů. Jiná se zase stydí ukázat drsnou kůži na loktech. Tyto vady krásy souvisí se stavem vnitřních orgánů, a proto je dobré podpořit jejich činnost jednoduchou masáží prstů ruky.
1. Masírování malíčku působí na funkci srdce a tenkého střeva.
2. Masírování prsteníku má vliv na dýchání, trávení, chuť k jídlu a vylučování.
3. Masáž prostředníku povzbuzuje oběhový systém -srdce, krevní oběh.
4. Masáž ukazováku ovlivňuje funkci tlustého střeva.
5. Masáž palce působí na povzbuzení plic.

S masáží začínáme od konečků prstů, můžeme k tomu použít, pokud nevlastníme masážní přípravek, pleťové mléko nebo krém na ruce. Pokud jste pravidelným návštěvníkem masérského salónu, poproste svého maséra, aby věnoval pozornost i vašim prstům, a dopřejte si i celkovou masáž dlaní a paží.
Kromě masáží se také zamyslete nad svým jídelníčkem. Na regeneraci nehtů dobře působí vitaminy A a B, hořčík, vápník a další minerály. Není tajemstvím, že je najdete v syrovém ovoci a zelenině. V kuchyni dejte přednost slunečnicovému a sójovému oleji, omezte sladkosti, mlsejte dýňová a slunečnicová semínka, vyhýbejte se alkoholu a silně kořeněným jídlům. Pokud máte drsnou kůži na loktech, masírujte si důkladněji prsteník a ukazovák, čímž povzbudíte sníženou funkci tlustého střeva a plic.

zdroj: luciufi
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Katysek Katysek | Web | 22. july 2009 at 11:26 | React

ok v poho už ses zapsala..xD:)sem ráda že sem o tebe nepřišla:D

2 Katysek Katysek | Web | 22. july 2009 at 11:26 | React

Ahujky moc moc moc tě prosím jestli hlásneš tady http://nikiniki.blog.cz/0907/4-kolo-sonj-finale pro katysek .. kuju ti moc je to fakt důležitý!! :))

3 Artroa Cosmétique Artroa Cosmétique | Email | Web | 11. october 2009 at 21:14 | React

ArtPro Nail PrinterV7. Přístroj je vhodný pro soukromé použití i profesionální nehtová studia. Tisk na přírodní, gelové i umělé nehty. Zákazníkovi se nabízí výběr až z 1.000 potiskových vzorů všech druhů nehtů, včetně vytvoření vlastních galerií, použití foto atd. Součástí dodávky přístroje jsou i speciální laky potřebné pro tisk , vzorky typů nehtů, testovací karta, instalační CD a bohaté další příslušenství v podobě manikury, držáku na umělé nehty, sady zdobení, pomůcek pro předtisk nehtů apod. včetně českého návodu na CD, takže můžete začít ihned s tiskem nehtů. Výhodou tiskárny na nehty ArtPro Nail je rychlost (cca 30-40 min obě ruce), snadné odstranění, obrázky skvěle překryjí odrosty umělých nehtů.  Přístroje vlastní certifikát EU. Jsme přímí dovozci tohoto výrobku a příslušenství !

K vlastnímu použití přístroje je zapotřebí připojení k PC nebo notebooku, který není součástí dodávky přístroje !

Požadovaný operační software: WindowsXP, Windows2000;
Minimální hardwarové nároky: CPU: Pentium300MHz, Paměť: 256 MB, Pevný disk: 2GB.

Koupíte na: www.artroa.cz

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz