Ploché bříško

19. july 2009 at 20:51 | LaDy_aLiShA ♥
Díky těmto cvikům si na břiše vypletete sexy vánočku. Trápí vás pohled na vaši středooblast a marně se snažíte dostat ji do formy početnými sklapovačkami? Stačí změnit taktiku a brzy vás přejde chuť úpěnlivě zahalovat břicho. Dopřejte si tyto cviky každý druhý den a provádějte je ve třech sadách po deseti opakováních. A pokud přidáte i trochu běhání, do měsíce vytáhnete ze skříně tílka nad pupík.

Jak na trénink:
Smyslné protažení
Lehněte si na záda, pokrčte nohy v kolenou a opírejte je celou ploskou chodidel o zem. Bedra přitlačte k zemi a ruce dejte v týl (a). Zatněte břišní svaly a zvedněte lopatky ze země (bedra přitom stále tiskněte k zemi). Pomalu přitáhněte levý loket k levému kolenu (b). S nádechem se přetočte do středové pozice, lopatky ještě nepokládejte a s výdechem přibližte pravý loket k pravému kolenu. Potom se uvolněte.

Pozdrav ještěrky
Lehněte si na břicho s nataženýma nohama a před tělem se zapřete o paže (a). Ujistěte se, že lokty leží přímo pod rameny, a zapřete chodidla o prsty. Zatněte břišní svaly a s pomocí paží zvedněte své znehybnělé tělo ze země. Hlavu držte v jedné přímce s osou těla a nenechte klesnout boky k zemi (b). V této pozici vydržte patnáct sekund, pak se pomalu vraťte zpět.

Úderný záklon
Sedněte si do sedu s nataženýma nohama a rovnou páteří. Špičky chodidel směřují ke stropu a napnuté paže zvedněte šikmo nahoru (a). Zhluboka se nadechněte, s výdechem přitlačte pupík k páteři a pomalu, obratel po obratli, se spouštějte k zemi (b). Tam se opět zhluboka nadechněte a s výdechem se stejně pomalu vracejte do výchozí pozice. Pupík stále tlačte k páteři.

Objevte cíl!
Když budete mít před očima jasný cíl, zabodujete rychleji.

Odměňujte se
Nestačí se rozhodnout pro ladné linie a vypravit se do posilovny. Kromě konečné vidiny si pro lepší odhodlání stanovte i malé dílčí cíle, jejichž průběžné dosahování vás bude hnát dál. První z nich může být třeba ten, že se přimějete cvičit třikrát týdně. Odměnit se můžete pedikúrou nebo kusem hořké čokolády.

Připravte si program
Šetřete si příjemné věci, které ráda děláte, až po posilování. Když budete cvičit s vidinou lahodné večeře, zábavné knížky nebo romantického filmu, který vás čeká po dokonalém protažení, půjde vám to daleko líp a neunavíte se tak rychle.

Poslouchejte energickou muziku
Ať už cvičíte doma, nebo zavařujete rotoped v posilovně, poslouchejte rytmem a decibely nabitou hudbu. Pomůže vám uvolnit nahromaděnou energii a udržet tempo. Speciální pásek pak poslouchejte i v případě, že cvičení budete muset jednou vynechat. Vaše tělo zareaguje podobně, jako byste v posilovně doopravdy byla.

zdroj: luciufi
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz