Pevný zadeček

19. july 2009 at 20:49 | LaDy_aLiShA ♥
Těšíte se na léto a na těsné šaty, sukně a kalhoty: během tří týdnů si budete moci toto oblečení obléknout, aniž byste se musela stydět za tu a tam nějaký nedostatek. Nabízíme vám zde návod na hladký a pevný zadeček.
Intenzívní péče - vyhlazuje pleť
Krémy, spreje a tekuté přípravky s liftingovým efektem: tukové buňky jsou na hýždích mimořádně odolné proti všem pokusům je odstranit.Avšak následujícímu cvičení spolu s anticelulitidním programem neodolají. Gymnastika potlačí jejich tvorbu skrze vznik svalové hmoty zevnitř a péče pomocí kosmetických přípravků ji viditelně vylepší z vnějšku a to na pohled i na dotek ďolíčky budou mírnější, plet hladší a pevnější.

K liftingovým hitům patří momentálně krémy, spreje a přípravky, které odbourávají tuk (lipolýza) a zabraňují jeho další tvorbě, delším požadavkem na tyto přípravky je odstranění vody ze tkání.
Pomocné bioaktivní látky , které působí kladně při odstraňování dolíčků a celulitidy jsou kakao, kofein, theophyllin (extrakt z guarany, který je ještě účinnější než kofein) nebo ženšen. Nejlépe je přípravky s obsahem těchto látek vmasírovat ráno a večer a jednou týdně natřít silnou vrstvu krému na problémové partie a nechat vstřebat - toto posilní efekt přípravku.

Zmírňuje celulitidu, podporuje prokrvení
Toto cvičení pocítíte především na vnějších stranách zadečku a nohou.Kotníky si pevně svažte páskem používaným při józe nebo elastickým obvazem. Malými krůčky cupitejte dopředu a dozadu (metr dopředu a metr zpět) - co možná nejrychleji. Vydržte 1 minutu bez přestávky.


Zpevňuje zadeček a nohy
Záda si pevně přitiskněte ke zdi,nohy mírně pokrčte, pažemi se opřete ze stran .Levou nohu natáhněte dopředu, pokrčte, znovu natáhněte, bez přerušení. Pohybuje se pouze lýtko, stehno zůstává v klidovém stavu. Na každé straně , noze , opakujte 15-krát.


Aktivuje hýžďové a vnější svaly nohou
Postavte se na ručník a mírně se rozkročte,nohy směřují dopředu. Pomalu pokrčujte kolena, lýtka zůstávají kolmo. Horní část těla zůstává rovně, nepředklání se, hýždě tlačte dozadu. Ručník nohama natahujte směrem od sebe, tak pevně jak to jen jde. Vydržte takto 10 dlouhých nádechů ,nepovolujte, poté uvolněte. Zopakujte 3-krát.


Posiluje hýždě a záda
Pažemi se chytněte o podpěra na křesle,koleno se lehce dotýká židle. Pravou nohu pokrčte a pokrčenou do pravého úhlu zvedněte směrem dozadu. Přitom narovnejte a zpevněte záda do mírného předklonu, zadeček odtlačujte od židle, nohu povolte. Opakujte 15-krát na obě strany.


Na hýždě a přední strany nohou
Postavte se před zeď. Levou nohou udělejte velký výpad (krok) dozadu, zadní nohu postavte na špičku a pomalu pokrčujte nohu v koleni. V této pozici vydržte 20 vteřin. Pomalu se zvedněte. Opakujte 15-krátZaměřeno na zadeček a stehna
Opřete zády o zeď, nohy dejte od sebe asi na vzdálenost boků,asi 30cm od zdi.Nohy mírně pokrčte . Mezi nohy si dejte polštář nebo sáček kávy (na obrázku není vyobrazeno). Rovná záda přitiskněte na zeď, obě nohy těsně přitlačte k sobě, pánev napněte a podsaďte do předu, tak ze se zadeček mírně odkloní ode zdi. Zopakujte 15-krát velmi pomalu.

Masáž
Co dva dny provádějte zmíněná cvičení a uvidíte, ze hýždě budou po tomto programu brzy v perfektní formě. Proti celulitidě bojujte pomocí přípravků, které jsou přímo určeny na tento problém, ještě lepšího výsledku dosáhnete , když před vmasírováním krému, nebo jiného anticelulitidního přípravku provedete peeling pomocí houby, kartáče nebo tělového peelingu, při sprchování na postižených partiích.
Prokrvení se zaktivuje a následným natřením a masírováním se bude přípravek lépe vstřebávat .
Snadno i v kanceláři
Kdo celý den sedí a ještě k tomu na měkké vypolstrované židli , přispívá k měknutí vaziva. A proto: při každé příležitosti , si zpříma sedněte, sedací svaly co nejvíce stáhněte a počítejte do deseti, poté uvolněte. Nebuďte lhostejné k sedacím svalům, přece chcete mít pevný zadeček a chcete se cítit dobře.

zdroj: luciufi
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz