July 2009

Ashlee//1.2//

25. july 2009 at 15:55 | LaDy_aLiShA ♥
zdroj: cyrkulice

Ashlee//1.1//

25. july 2009 at 15:55 | LaDy_aLiShA ♥

zdroj: cyrkulice

Tipy na krásné nehty

19. july 2009 at 20:52 | LaDy_aLiShA ♥

Chcete krásné nehty?

Nejednu ženu trápí lámavost a třepení nehtů. Jiná se zase stydí ukázat drsnou kůži na loktech. Tyto vady krásy souvisí se stavem vnitřních orgánů, a proto je dobré podpořit jejich činnost jednoduchou masáží prstů ruky.
1. Masírování malíčku působí na funkci srdce a tenkého střeva.
2. Masírování prsteníku má vliv na dýchání, trávení, chuť k jídlu a vylučování.
3. Masáž prostředníku povzbuzuje oběhový systém -srdce, krevní oběh.
4. Masáž ukazováku ovlivňuje funkci tlustého střeva.
5. Masáž palce působí na povzbuzení plic.

Ploché bříško

19. july 2009 at 20:51 | LaDy_aLiShA ♥
Díky těmto cvikům si na břiše vypletete sexy vánočku. Trápí vás pohled na vaši středooblast a marně se snažíte dostat ji do formy početnými sklapovačkami? Stačí změnit taktiku a brzy vás přejde chuť úpěnlivě zahalovat břicho. Dopřejte si tyto cviky každý druhý den a provádějte je ve třech sadách po deseti opakováních. A pokud přidáte i trochu běhání, do měsíce vytáhnete ze skříně tílka nad pupík.

Pevný zadeček

19. july 2009 at 20:49 | LaDy_aLiShA ♥
Těšíte se na léto a na těsné šaty, sukně a kalhoty: během tří týdnů si budete moci toto oblečení obléknout, aniž byste se musela stydět za tu a tam nějaký nedostatek. Nabízíme vám zde návod na hladký a pevný zadeček.
Intenzívní péče - vyhlazuje pleť
Krémy, spreje a tekuté přípravky s liftingovým efektem: tukové buňky jsou na hýždích mimořádně odolné proti všem pokusům je odstranit.Avšak následujícímu cvičení spolu s anticelulitidním programem neodolají. Gymnastika potlačí jejich tvorbu skrze vznik svalové hmoty zevnitř a péče pomocí kosmetických přípravků ji viditelně vylepší z vnějšku a to na pohled i na dotek ďolíčky budou mírnější, plet hladší a pevnější.

K liftingovým hitům patří momentálně krémy, spreje a přípravky, které odbourávají tuk (lipolýza) a zabraňují jeho další tvorbě, delším požadavkem na tyto přípravky je odstranění vody ze tkání.
Pomocné bioaktivní látky , které působí kladně při odstraňování dolíčků a celulitidy jsou kakao, kofein, theophyllin (extrakt z guarany, který je ještě účinnější než kofein) nebo ženšen. Nejlépe je přípravky s obsahem těchto látek vmasírovat ráno a večer a jednou týdně natřít silnou vrstvu krému na problémové partie a nechat vstřebat - toto posilní efekt přípravku.

Zmírňuje celulitidu, podporuje prokrvení
Toto cvičení pocítíte především na vnějších stranách zadečku a nohou.Kotníky si pevně svažte páskem používaným při józe nebo elastickým obvazem. Malými krůčky cupitejte dopředu a dozadu (metr dopředu a metr zpět) - co možná nejrychleji. Vydržte 1 minutu bez přestávky.


Zpevňuje zadeček a nohy
Záda si pevně přitiskněte ke zdi,nohy mírně pokrčte, pažemi se opřete ze stran .Levou nohu natáhněte dopředu, pokrčte, znovu natáhněte, bez přerušení. Pohybuje se pouze lýtko, stehno zůstává v klidovém stavu. Na každé straně , noze , opakujte 15-krát.


Aktivuje hýžďové a vnější svaly nohou
Postavte se na ručník a mírně se rozkročte,nohy směřují dopředu. Pomalu pokrčujte kolena, lýtka zůstávají kolmo. Horní část těla zůstává rovně, nepředklání se, hýždě tlačte dozadu. Ručník nohama natahujte směrem od sebe, tak pevně jak to jen jde. Vydržte takto 10 dlouhých nádechů ,nepovolujte, poté uvolněte. Zopakujte 3-krát.


Posiluje hýždě a záda
Pažemi se chytněte o podpěra na křesle,koleno se lehce dotýká židle. Pravou nohu pokrčte a pokrčenou do pravého úhlu zvedněte směrem dozadu. Přitom narovnejte a zpevněte záda do mírného předklonu, zadeček odtlačujte od židle, nohu povolte. Opakujte 15-krát na obě strany.


Na hýždě a přední strany nohou
Postavte se před zeď. Levou nohou udělejte velký výpad (krok) dozadu, zadní nohu postavte na špičku a pomalu pokrčujte nohu v koleni. V této pozici vydržte 20 vteřin. Pomalu se zvedněte. Opakujte 15-krátZaměřeno na zadeček a stehna
Opřete zády o zeď, nohy dejte od sebe asi na vzdálenost boků,asi 30cm od zdi.Nohy mírně pokrčte . Mezi nohy si dejte polštář nebo sáček kávy (na obrázku není vyobrazeno). Rovná záda přitiskněte na zeď, obě nohy těsně přitlačte k sobě, pánev napněte a podsaďte do předu, tak ze se zadeček mírně odkloní ode zdi. Zopakujte 15-krát velmi pomalu.

Masáž
Co dva dny provádějte zmíněná cvičení a uvidíte, ze hýždě budou po tomto programu brzy v perfektní formě. Proti celulitidě bojujte pomocí přípravků, které jsou přímo určeny na tento problém, ještě lepšího výsledku dosáhnete , když před vmasírováním krému, nebo jiného anticelulitidního přípravku provedete peeling pomocí houby, kartáče nebo tělového peelingu, při sprchování na postižených partiích.
Prokrvení se zaktivuje a následným natřením a masírováním se bude přípravek lépe vstřebávat .
Snadno i v kanceláři
Kdo celý den sedí a ještě k tomu na měkké vypolstrované židli , přispívá k měknutí vaziva. A proto: při každé příležitosti , si zpříma sedněte, sedací svaly co nejvíce stáhněte a počítejte do deseti, poté uvolněte. Nebuďte lhostejné k sedacím svalům, přece chcete mít pevný zadeček a chcete se cítit dobře.

zdroj: luciufi

Avril//4.2//

11. july 2009 at 11:52 | LaDy_aLiShA ♥


zdroj: petaska96

Hilary//2.0//

11. july 2009 at 11:49 | LaDy_aLiShA ♥


zdroj: petaska96

Miley//3.2//

11. july 2009 at 11:45 | LaDy_aLiShA ♥

zdroj: zabavky

Péče o nohy

10. july 2009 at 11:21 | LaDy_aLiShA ♥
Co dělat, abychom měly krásné nohy
Péče o nohy je velice důležitá a to nejen v letních dnech, kdy nosíme páskové boty, ale po celý rok. Nohy nás nosí celý život, jsou unavené, trpí křečemi, bývají oteklé a bolavé. A proto si péči zaslouží. Pedikúra je ošetření kůže a nehtů u nohou. Při pedikúře je z chodidel odstraňována zrohovatělá kůže, puchýře, kuří oka a u starších lidí těž otlačeniny a mozoly.
Na pedikúru bychom měli chodit alespoň jednou za měsíc. Pokud má někdo větší problémy, tak i dvakrát do měsíce. V salonu si můžete dopřát mokrou nebo suchou pedikúru. Při mokré se nohy namočí do vodní lázně. Po změkčení kůže začíná pedikérka pracovat. Při suché pedikúře se nohy nenamáčejí, kůže se změkčuje kosmetickými přípravky a obrušuje se speciální frézou s odsáváním. V každém salonu by měli používané nástroje řádně sterilizovat. Každá pedikérka by také měla rozpoznat potencionální plíseň na nohou nebo nehtech. Zákazníka by měla upozornit a odeslat ke kožnímu lékaři.

A co všechno patři do pedikúry? Koupel nohou, odstranění kuřích ok, vrostlých nehtů apod., odstranění zrohovatělé kůže a mozolů, úprava nehtů a jejich okolí, dle přání zákazníka lakování, odborná masáž do výše kolen. Doplňkem k péči o nohy jsou parafínové zábaly s výživnou maskou. V nadstandardní péči se provádí výživa nehtů P- shine, depilace a následné ošetření.
Pokud nechcete své nohy svěřit odborníkům, můžete si udělat pedikúru doma. Ze všeho nejdřív namočte nohy na minimálně deset minut do vlažné lázně se lžící koupelové soli a šťávou z jednoho citronu nebo lžíci octa. Po osušení odstraňte zrohovatělou kůži pemzou nebo jinými brusnými špachtlemi. Poté chodidla vyhlaďte peelingovým krémem a nohy opláchněte. Dále by měla následovat úprava nehtů. Nehty na nohou stříhejte do rovna. Nejlépe kleštičkami na nehty. Nerovnosti zapilujte hrubším pilníkem. Kůžičku na nohou nestříhejte, opět ji jen změkčenou zatlačte zpět. Nakonec nehtíky nalakujte. Na samý závěr této domácí pedikúry nohy osvěžte střídavě teplou a studenou sprchou a promazejte je hydratačním krémem s deodoračním účinkem.

zdroj: luciufi


Kosmetické triky modelek =)

10. july 2009 at 11:15 | LaDy_aLiShA ♥
Na jednom blogu mě zaujal tento článek a hned jsem pár z těchto triků vyzkoušela :) musím říct, že to vážně funguje! :)

Chceš mít krásně rozzářené oči hned po ránu?
Namoč vatové tampónky do studeného mléka a na pět minut je zkus přiložit na opuchlá víčka!
Právě když to nejmíň potřebuješ, objeví se ti na čele nebo na nose pupínek?
Přímo na zčervenalé místo přilož kostku ledu a vydrž nejméně 20 sekund - led zmírní zánět. Pak použij hydratační krém a oblíbený korektor.
Jak na sametově hladké ruce?
Budou krásně jemné, když si je na 10 minut ponoříš do lázně ze 2 šálků plnotučného mléka a 2 šálků heřmánkového čaje.
Chceš bělejší zuby?
Zapomeň na citron, který ničí sklovinu! Máme tip, který voní i chutná! Jednou za čas (ne pravidelně!) si zuby přejeď čerstvými jahodami - osvědčeným přírodním bělidlem!
Aby lak na nehtech déle vydržel!
Před lakováním si nehty otři octem, který je dokonale očistí a odmastí. Použij podkladový lak a krásné nehtíky ti vydrží mnohem déle.
Jak mít sexy vlasy?
Říká se, že vlasy jsou korunou krásy. Jedině zastřihávané a pravidelně myté lesklé vlásky ale vypadají krásně zdravě a sexy! Proto je třeba často používat balzámy, kondicionéry a další ozdravovadla. Neboj se jich a zkus je nějaký čas používat opravdu po každém mytí!
Nejsladší rty
Trápí tě suché a popraskané rty? Dá se na ně s úspěchem použít třeba med (pokud na něj nemáš alergii), nebo kosmetická vazelína, kterou seženeš v každé lékárně.
Líbí se ti porcelánová pleť?
Pokud nejsi právě příznivcem solárka, mohla by tě zaujmout takzvaná "vypínací" maska na pleť. Je prý oblíbena hlavně v Japonsku… A jak na to? Nech si na deset minut na tváři zaschnout vaječný bílek.
Voda je základ!
Žádná z modelek nedá dopustit na obyčejnou vodu! Nezapomínej ani ty na hydrataci zevnitř. Zkus třeba pít 14 dní opravdu pravidelně každý den minimálně 2 litry vody. Uvidíš, jak se ti zlepší pleť!


Source↓

luciufi
Copyright © 2010 | Alish - www.glamourfashion.blog.cz
Hosting →  Blog.cz